Yaseminfm Flatcast Yardım Destek Sitesi
HAZIR SİTE V 2.2 Grsq

Join the forum, it's quick and easy

HAZIR SİTE V 2.2 Grsq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAZIR SİTE V 2.2

2 posters

HAZIR SİTE V 2.2 Empty HAZIR SİTE V 2.2

Mesaj tarafından ender Salı Haz. 09, 2009 8:32 pm

Açıklama :
Güncelleme (v2.2):
Bildiğiniz gibi HAZIR SİTE v2.1 sitesinde birkaç değişiklik yaptım. Ziyaretçi defterini kaldırdım.onun yerine iletişim formu ekledim.ayrıca yönetim panelindende mesajları okuyabilirsiniz ve silebilirsiniz.menüler azaldı. Murat arkadaşıma çok teşekkür ederim. Onun sayesinde sıfırdan asp öğrendim.

Güncelleme (v2.1):
BAŞTAN ŞUNU BELİRTMELİYİM Kİ BEN ASP UZMANI DEĞİLİM HAZIRSİTE'Yİ BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞTİRMEDİM. SADECE ÖNEMLİ BAZI AÇIKLARI VARDI BUNLARI KAPATTIM VE GÖRÜNÜM HUSUSUNDA UFAK BİRKAÇ OYNAMA YAPTIM İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ... - Öncelikle Ziyaretçi Defteri HTML tag kabul ediyordu artık etmiyor. Çünkü kötü niyetli ziyaretçiler istedikleri kodu çalıştırabiliyordu. - İdare girişinde Sql İnjection açığı vardı ufak bi filtre ile bu açık da kapatıldı. - Ziyaretçi Defterine ne olur ne olmaz diye güvenlik kodu ekledim. - Mouse artık klasik mouse değil imleç değiştirildi. - Logo ve Banner sorunu çözüldü. - CHAT eklendi basit bir chat ama bulunsun iyidir..Smile - Google Arama Bloğu eklendi. - Durum çubuğunda mesajlar var onu sayfa.asp de kısmından HTML kullanarak değiştirebilirsiniz şimdilik bi saat koydum ben... Bu kadar!

Yapımcının açıklaması: Hazır Site nin 2. versiyonu. Bazı sorgulama hataları giderildi. Yeni menü kategorileri ekleyebilme özelliği eklendi. İlk versiyona göre daha sistemli daha gelişmiş.

http://www.aspindir.com/indir.asp?ID=2728&sIslem=Indir
ender
ender
Tam Üye
Tam Üye

Boğa
Mesaj Rep : 537
Doğum tarihi : 26/04/88

Ekstra
Kişisel İleti / Not Defteri:

HAZIR SİTE V 2.2 Empty Geri: HAZIR SİTE V 2.2

Mesaj tarafından ~~TURKU~~ C.tesi Ağus. 07, 2010 9:14 am