Yaseminfm Flatcast Yardım Destek Sitesi
iMac Hakkında Grsq

Join the forum, it's quick and easy

iMac Hakkında Grsq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iMac Hakkında

iMac Hakkında Empty iMac Hakkında

Mesaj tarafından ender Ptsi Haz. 08, 2009 6:22 pm

Dünya üzerindeki hiçbir bilgisayar dijital fotoğraflar, filmler, müzikler ve Web'le çalışmayı iMac kadar kolay hale getiremez. Ve artık bu kolaylık, devrim yaratan Intel Core Duo işlemcisi sayesinde inanılmaz bir hızda gerçekleşiyor. Tek bir çip üzerine yerleştirilmiş iki işlemci ile bu yeni Intel işlemcisi iMac performansını tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Yeni ATI Radeon X1600 grafik işlemci ve dünyanın en gelişmiş işletim sistemi Mac OS X ile birleşince, iMac bütün yazılımlarınızı hızlı bir biçimde çalıştıracak.

iMac için büyük bir adım
İşlemci tasarımında bir evrimden daha fazlası olan Intel Core Duo ileriye doğru atılmış, yerinde bir adımdır. Yeni 65 nanometre işleme teknolojisi ile üretilmiş ilk Intel çipidir. Kaynakları paylaşmak ve gücü korumak için tasarlanmış iki güçlü işlemci ve inanılmaz küçüklükte bir devre ile Intel Core Duo çok daha fazla performans gösterirken, daha az güç tüketir.

Programlar
Eğer yeni bir uygulama üzerinde Universal logosunu görürseniz, bu onun hem Intel hem de PowerPC tabanlı bir iMac bilgisayarda çalışacağını gösterir. Varolan pekçok uygulama da Intel tabanlı iMac'inizde çalışacaktır. Mac OS X içindeki Rosetta teknolojisi sayesinde hepsi önceki gibi çalışmaya devam ederler

Yeni iMac'i Mart 2006'dan itibaren doğrudan Apple IMC'den sipariş verebilirsiniz.

Donanım olarak böyle bir açıklama var sitelerinde. Ben de Vatan bilgisayarda inceleme fırsatı buldum. Gayet ergonomik, şık bir cihazdı. O zamanalr çift işlemciler yoktu. ibook ile imac arasında kararsız kaldım ve ne yazık ki taşınabilir olması sebebiyle ibook aldım. yani ne yazık ki demek yanlış olur. bu da iyi cihaz darılmasın onun dışında powermac G5 veya imac G5 arasıdna büyük fiyat farkları var. ve kesinlikle bu tasarıma sahip başka cihazlar yok. +bu tasarım ve kullanılan teknoloji de parasını haklı olarak istiyor. dah ucuz olabilirdi. yazık ki değil.

alacaklara tavsiyem olur, imac G5 iyi bir makinadır. G5'den de ucuzdur.
ender
ender
Tam Üye
Tam Üye

Boğa
Mesaj Rep : 537
Doğum tarihi : 26/04/88

Ekstra
Kişisel İleti / Not Defteri:

- Similar topics