Yaseminfm Flatcast Yardım Destek Sitesi
Ter kokusu aşk göstergesi Grsq

Join the forum, it's quick and easy

Ter kokusu aşk göstergesi Grsq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ter kokusu aşk göstergesi

Ter kokusu aşk göstergesi Empty Ter kokusu aşk göstergesi

Mesaj tarafından ender Perş. Haz. 04, 2009 11:19 am

Özellikle kadınların işine yarayacak bu araştırma karşınızdaki erkeğin sizi sevip sevmediğini anlamanın ilginç bir yolunu ortaya koyuyor.

Karşınızdaki erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığının sırrı onun terinde gizli. Evet yanlış duymadınız. Erkeklerin teri kadınlardaki güven sorununu çözecek.

Bilimadamları yaptıkları araştırmada iki gün boyunca deoderant veya sabun gibi herhangi bir kişisel bakım ürünü kullanmayan erkek deneklerden ter örnekleri aldılar.

Örneklerin bir kısmı sıkıcı belgesel filmi izlettirildikten sonra alınırken bir kısmı da daha erotik ve açık saçık görüntülerin ardından alındı.

Özel bir yöntemle beyin taramasına tabi tutulan gönüllü birkaç kadın denek de bu ter örneklerini kokladı.

Seksi filmleri izleyen erkeklerin terini koklarken kadınların beyinlerinin daha farklı bölgelerinin çalıştığı beyin taramalarında saptandı. Bu koku kadınların beyinlerindeki zevk ve üreme ile ilgili bölgeleri harekete geçirdi.

Teksas'taki Rice Üniversitesi'nde araştırma sonucunda yapılan açıklamada kadınların günlük hayatlarında kendilerine çekici gelen erkeklerin ter kokularını bilinçsiz olarak koklamaya çalıştıkları ortaya kondu.

Northumbria Üniversitesi'nden gelen açıklama da en ufak bir ter kokusu esintisinin bile eğer kadın üzerinde çekicilik yaratırsa, kadının gözünde bir kurbağayı anında prense dönüştürebileceği yönünde.

Kısacası bundan böyle ter kokusu da erkekleri ele verecek...
ender
ender
Tam Üye
Tam Üye

Boğa
Mesaj Rep : 537
Doğum tarihi : 26/04/88

Ekstra
Kişisel İleti / Not Defteri: