Yaseminfm Flatcast Yardım Destek Sitesi
İmkansız  aşk.... Grsq

Join the forum, it's quick and easy

İmkansız  aşk.... Grsq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İmkansız aşk....

İmkansız  aşk.... Empty İmkansız aşk....

Mesaj tarafından ender Salı Haz. 02, 2009 10:27 pm

Öncelikle şunu söylemek isterim, bu hikaye gerçek...
Yeni işe başlayacaktım, ortamı görmek için şirkete gittim. Ofis arkadaşlarim beni onunla tanıştırdılar.. Bi sevgilim vardı kendi aramızda sözlüydük. Ama onu ilk gördüğüm an bişeyler olacağını hissetmiştim. ve işe başladım, aradan biraz zaman geçti çok iyi arkadaş olduk, bi kaç ay sonra erkek arkadaşımla ayrıldık. ama sebep o değildi. Başka bi kızdı.. Erkek arkadaşımın hayatımda olduğu sürece sercanla duygusal anlamda hiç bir yakınlaşmamız ve ya konuşmamız olmadı..Aradan bayağı bi zaman geçti.. Bi gün iş çıkışı dedimki sercana hadi arkadaşlarla hepberaber dışarı çıkalım takılırız dedim. ve çıktık biz onunla ayrı masadaydık ve bizi hiç kimde görmüyodu. tavla oynadık muhabbet ettik. ve bir süre sonra olan oldu. öpüştük:(( o an kalbim deli gibi atıyordu ama diğer yandan da olamaz diyodum çünkü o evliydi... biliyodum mutlu değildi ama benim için yanlıştı.. yuvasını bozamazdı. bozsa bile bunun nedeni ben olmamalıydım.. bir ay falan görüştük.. ona iyice aşık olmaya başlamıştım.. ondan uzaklaşmak için elimden gelen ne varsa yapmaya hazırdım.. ve uzun süredir tanıştığım bi arkadaşım bana evlenme teklifi etti kabul ettim.. şimdi evlenmek uzereyim ve onu ne zaman görsem hala kalbim deli gibi atıyo.. onu bir kere daha öpmek için herşeyimi verirdim ama yapamam..
ender
ender
Tam Üye
Tam Üye

Boğa
Mesaj Rep : 537
Doğum tarihi : 26/04/88

Ekstra
Kişisel İleti / Not Defteri: