Yaseminfm Flatcast Yardım Destek Sitesi
Aziz Yıldırım: Savaşan bir takım kuracağız Grsq

Join the forum, it's quick and easy

Aziz Yıldırım: Savaşan bir takım kuracağız Grsq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aziz Yıldırım: Savaşan bir takım kuracağız

2 posters

Aziz Yıldırım: Savaşan bir takım kuracağız Empty Aziz Yıldırım: Savaşan bir takım kuracağız

Mesaj tarafından DjMaHurGözLüm Salı Haz. 02, 2009 7:19 pm

Aziz Yıldırım: Savaşan bir takım kuracağız

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yeni dönemde savaşçı, formasının hakkını veren oyunculardan kurulu takımlar yaratacaklarını ifade etti.

Fenerbahçe Dergisi'nin haziran ayı sayısındaki baş yazısında, geride kalan kongre süreci ve hedefleriyle ilgili düşüncelerini kaleme alan Yıldırım, “Yeni dönemde, yeni yönetimimizle birlikte, tüm takımlarımızın başarısı için canla başla çalışacağız. Savaşçı, formasının hakkını veren oyunculardan kurulu takımlar yaratacağız. Futbol takımımız için arkadaşlarımla birlikte belirleyeceğimiz transfer politikasıyla, takımımıza güç katacak takviyeleri gerçekleştireceğiz. Söz verdiğimiz gibi, bundan sonra her yıl Şampiyonlar Ligi'ne katılmak için çalışmalara hiç vakit kaybetmeden başlayacağız” şeklinde ifadeler kullandı.

Yönetim kurulundan ayrılan Neşet Yalçın, Tahir Perek, Tuncay Uzun ve Ercan Karasu'ya hizmetlerinden dolayı şahsı ve kulübü adına teşekkür eden Yıldırım, “Fenerbahçe yönetiminde yaşanan bu kısmi kan değişiminin aktif yönetim tarzımıza güç katacağına inanıyor, aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza hoş geldin diyorum” dedi.

Yıldırım, amatör branşlardaki yatırım ve başarıların sürdürülmesi için aynı kararlılıkla yollarına devam edeceklerini anlatarak, sportif başarıların yanında kurumların büyümesi, bu kurumların yanına yenilerinin ilave edilmesi, yeni yatırımlarla kulübün ekonomisinin daha da güçlenmesi, şimdiye kadar yapılanlar gibi yeni tesisler üretmek ve daha da büyük bir Fenerbahçe yaratmak için enerjilerini harcamaya devam edeceklerini kaydetti.

“KONGREDE KAZANAN BÜYÜK FENERBAHÇE OLMUŞTUR”

Son 10 yılda Fenerbahçe'de başlayan büyük değişimin, üyelerin büyük çoğunluğunun da onayıyla camia içinde kurumsallaşmaya başladığını ifade eden Yıldırım, Fenerbahçe'nin artık 11 yıl önceki Fenerbahçe olmadığını kaydederek şu görüşlere yer verdi:

“Bu büyük kongreyle, geçmişte yaşanan ve Fenerbahçe'ye zarar verdiği tarihi süreç içinde kanıtlanan bazı alışkanlıkların terk edildiği de görülmüştür. Farklı gruplar ve onların farklı söylemlerinden oluşan bir Fenerbahçe yerine, içinde farklı renkler barındırsa da tek bir amaç için mücadele eden büyük Fenerbahçe ailesinin görüntüsü, bu kongreyle kamuoyuna yansıtılmıştır. Camiamıza yakışan olgunlukta geçen kongre, büyük Fenerbahçe ailesinin bir arada olduğunu, asla bölünmediğimizi bir kez daha, tüm kamuoyuna göstermiştir.Fenerbahçe artık 11 yıl önceki Fenerbahçe değildir. Tüm unsurlarıyla dönüşümünü geliştirmiş ve bu dönüşüm genel kurul üye yapısına da yansımıştır. Kongre üyelerimiz bilinçlenmiş, çağı yakalamış, dar bir zaman diliminde, sadece futbol takımının sportif başarılarıyla ortaya çıkan sonuçlarla bir yargıya varmak yerine, kulübe hakim olacak vizyona, plan ve programa, kurumsallaşmaya ve geleceğe oy vermişlerdir. Tüm bunların ışığında kongrede kazanan Aziz Yıldırım ve arkadaşları değil, muhalefetiyle, farklı söylemleriyle ve tüm renkleriyle büyük Fenerbahçe olmuştur.”

DjMaHurGözLüm
DjMaHurGözLüm
Tam Üye
Tam Üye

Aslan
Mesaj Rep : 310
Doğum tarihi : 08/08/82
İş/Hobiler : sinema müzik internet spor

Ekstra
Kişisel İleti / Not Defteri:

http://www.maximumfm.com

Aziz Yıldırım: Savaşan bir takım kuracağız Empty Geri: Aziz Yıldırım: Savaşan bir takım kuracağız

Mesaj tarafından 10 Sene Ptsi Haz. 08, 2009 1:01 am

tesekkürler sanirim yakinda bunuda transferlerde görecegiz.
10 Sene
10 Sene
V.I.P Üye
V.I.P Üye

Mesaj Rep : 12

Ekstra
Kişisel İleti / Not Defteri:

- Similar topics