Yaseminfm Flatcast Yardım Destek Sitesi
Bay Mükemmel Türkçe-Dublaj Grsq

Join the forum, it's quick and easy

Bay Mükemmel Türkçe-Dublaj Grsq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bay Mükemmel Türkçe-Dublaj

Bay Mükemmel Türkçe-Dublaj Empty Bay Mükemmel Türkçe-Dublaj

Mesaj tarafından 10uR Ptsi Haz. 01, 2009 1:35 am

Bay Mükemmel

Türü: Romantik / Komedi / Dram
Yönetmen : Mark Rosman
Senaryo : Michael McQuown , Heather Robinson , Katherine Torpey , Gina Wendkos
Görüntü Yönetmeni : John R. Leonetti
Müzik : Christophe Beck

Yapım :
2005

ABD
96 dk.
Oyuncular Hilary Duff (Holly Hamilton) , Heather Locklear (Jean Hamilton) , Chris Noth (Ben amca) , Aria Wallace (Zoe Hamilton) , Vanessa Lengies (Amy Pearl) , Carson Kressley (Lance) , Mazin Elsadig (Dexter)

Bay Mükemmel Türkçe-Dublaj Perfectmantv6

Filmin Konusu:

Boşanmış koca arayan bir anne, teki lise çağında ve teki ilkokul çağında iki kızın hikayesi Bay Mükemmel. Başrollerinde Hilary Duff , Heather Locklear, Aria Wallace, oynuyor. Filmin ana konusu sürekli taşınmaktan bıkan kız ve annesi arasında geçiyor. Artık kız taşınmak istemiyor ve bir arkadaşının amcasından taktikler alarak annesine mektuplar hazırlıyor. Böylece annesine Bay Mükemmel olduğunu gösteriyor. Böylece annesi şehirde kalıyor fakat bu sefer kızımız aşık oluyor. Bir sorun ve bu defa kız şehirden taşınmak istiyor.

Bay Mükemmel konu olarak tek başına Bay Mükemmel arayışlarıdır diyebiliriz. Hilary Duff ***iliğini konuşturmuş Allah için. Başka da birşey bulamadım filmde. Etkileyici sahnei yok denecek kadar az. Vizlerden başımı kaldıramadığım bu hafta içersinde Bay Mükemmel zede olarak izlemeseniz de olur diyebilirim. En azından buradan doğru sizi kötü bir tercihten kurtarmış olurum fakat zevkler ve renkler tartışılmaz. Bay Mükemmel Hakkında bu da benim acizane fikrimdir. Hayırlı seyirler size.

Filmin Toplan Süresi 100 dk ve 2005 Amerikan yapımı. Yönetmen koltuğunda fazla o koltukta oturmayı sevmeyen Mark ROSMAN

10uR
10uR
Site Sahibi
Site Sahibi

Kova
Mesaj Rep : 610
Doğum tarihi : 01/02/84
İş/Hobiler : Hiçbişey

Ekstra
Kişisel İleti / Not Defteri:

http://flatcast.benimforum.org

- Similar topics