Yaseminfm Flatcast Yardım Destek Sitesi
FTP (Hazırlamış olduğunuz dosyaları sunucunuza yükleyin.) Grsq

Join the forum, it's quick and easy

FTP (Hazırlamış olduğunuz dosyaları sunucunuza yükleyin.) Grsq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FTP (Hazırlamış olduğunuz dosyaları sunucunuza yükleyin.)

FTP (Hazırlamış olduğunuz dosyaları sunucunuza yükleyin.) Empty FTP (Hazırlamış olduğunuz dosyaları sunucunuza yükleyin.)

Mesaj tarafından 10uR Perş. Haz. 04, 2009 10:58 am

Filezilla: Ücretsiz olarak açık kaynak kodlu olarak hazırlanan başarılı bir program. Hazırlamış olduğunuz dosyaları sunucunuza sorunsuz olarak yüklemenizi sağlar. İçerisinde ASCII ve BINARY tanımlamalarını otomatik olarak gören entegre sistemde bulunmaktadır. CHMOD ayarı ve kullanıcı dostu arabirimi ile tercih edebilirsiniz.
Detaylı için bilgi için: www.sourceforge.net/projects/filezilla

CuteFtp: Globalscape firmasının ücretli olarak hazırlamakta olduğu bir çok web yöneticisi tarafından tercih edilen geniş özelliklere sahip bir FTP programıdır. Uygulamanın HOME ve PRO olmak üzere iki farklı sürümü bulunuyor. Bu sürümleri 30 gün boyunca deneme amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Programının MACINTOSH'a uyumlu olan versiyonu da bulunmaktadır.
Detaylı bilgi için: www.cuteftp.com

Internet Explorer: Windows ile birlikte gelen Internet Explorer'u bir ftp programı gibi kullanabilirsiniz. Çoğu sunucu Internet Explorer üzerinden FTP erişimini güvenlik sebepleri ile engelleyebiliyor. Fakat bu tür bir engeliniz bulunmuyorsa, örnek olarak ftp://www.deneme.com şeklinde Internet Explorer üzerinden FTP sunucunuza giriş yapabilirsiniz.
10uR
10uR
Site Sahibi
Site Sahibi

Kova
Mesaj Rep : 610
Doğum tarihi : 01/02/84
İş/Hobiler : Hiçbişey

Ekstra
Kişisel İleti / Not Defteri:

http://flatcast.benimforum.org