Yaseminfm Flatcast Yardım Destek Sitesi
FLAŞ... TRABZONSPOR'DAN GÜNEŞ AÇIKLAMASI Grsq

Join the forum, it's quick and easy

FLAŞ... TRABZONSPOR'DAN GÜNEŞ AÇIKLAMASI Grsq
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FLAŞ... TRABZONSPOR'DAN GÜNEŞ AÇIKLAMASI

FLAŞ... TRABZONSPOR'DAN GÜNEŞ AÇIKLAMASI Empty FLAŞ... TRABZONSPOR'DAN GÜNEŞ AÇIKLAMASI

Mesaj tarafından DjMaHurGözLüm Salı Haz. 02, 2009 7:26 pm

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Teknik Direktör Şenol Güneş Konusundaki Görüşmelerinin Sürdüğünü Söyledi.
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, teknik direktör Şenol Güneş konusundaki görüşmelerinin sürdüğünü, birkaç gün içinde bu görüşmelerin olumlu sonuçlanacağını umut ettiklerini söyledi.
Hacısalihoğlu, Trabzonspor Kulübü olarak lige başlarken Avrupa kupalarına, mümkün olur ise bunlardan en iyisine katılmayı hedeflediklerini belirterek, ''O anlamda baktığımız zaman Trabzonspor, planlamasını gerçekleştirmiş, amacına ulaşmıştır'' dedi.
Hacısalihoğlu, teknik direktör arayışları konusunda öncelik verdikleri FC Seul Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Trabzonspor'un içinde yer alan bir insan olduğunu kaydederek, ''Şenol hoca, hepimiz kadar Trabzonsporlu, ancak kulübüyle 6 aylık daha sözleşmesi var. Kulübü sözleşmesini feshetmeye pek yanaşmıyor. Kendisinden çok memnun olduklarını, onu başarılı bulduklarını belirtiyorlar. Yaptıkları tablonun yarısında ressamın değişmeyeceğini söylüyorlar. Görüşmelerimiz sürecek. Umuyorum ki birkaç gün içinde olumlu neticelenir. Şayet neticelenmezse bu konuda diğer alternatiflerimizle görüşüp sezona yeni hocamızla başlayacağız''dedi.
DjMaHurGözLüm
DjMaHurGözLüm
Tam Üye
Tam Üye

Aslan
Mesaj Rep : 310
Doğum tarihi : 08/08/82
İş/Hobiler : sinema müzik internet spor

Ekstra
Kişisel İleti / Not Defteri:

http://www.maximumfm.com

- Similar topics